Koncepcja

O nas

Nasza pracownia architektoniczna powstała z zamiłowania do piękna. Tworzenie wyszukanego, pełnego nieoczywistych połączeń designu to nasza pasja.

 

Specjalizujemy się w tworzeniu architektury wnętrz, ich przebudowie, technologii wykończeń, materiałach wykończeniowych, wykonawstwie detali i sposobie ich montażu. Koncepcja architektoniczna jest fundamentem niezwykłych, wyróżniających się niepowtarzalnym klimatem wnętrz pełnych harmonii, funkcjonalności i estetyki.

Każdy tworzony projekt jest dla nas unikalny a potrzeby Klienta wyjątkowe i bezprecedensowe. Oferujemy kompleksową usługę w zakresie architektury wnętrz domów jednorodzinnych, mieszkań, apartamentów, współczesnych rezydencji jak i przestrzeni użyteczności publicznej.

Patrycja Siejak-Mąkowska

Właściciel i główny projektant pracowni

Z wykształcenia ekonomistka, menedżer. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, gdzie z wyróżnieniem ukończyła studia z zakresu projektowanie architektury wnętrz. Obecnie studentka architektury na Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi. Perfekcjonistka w każdym calu.

 

 

„The details are not the details. They make the design.” – Charles Eames